Preskoči na vsebino
Prijava

Lestvica

Križci-krožci – lestvica igralcev

Najboljši igralci igre Križci-krožci na Interblodu. Križci-krožci igraš na Interblodu povsem brezplačno in v živo, kar v brskalniku – brez nameščanja. V sobi Igre izzoveš nekoga (ali gostiteljico Niko) na partijo, vidva pa izmenično vlečeta poteze. Vsak rezultat (zmaga, poraz, predaja) se samodejno zapiše na to lestvico.

🏆Največ zmagHoneyBee · 481
🔥Najbolj aktivenHoneyBee · 1000 iger
🥇HoneyBee1199Elo
🥈Pozejdon1120Elo
🥉Aina AI1107Elo
#IgralecEloZmagePoraziPredajeRemiOdigrano%
1HoneyBee1199481540465100048%
2Pozejdon1120710101839%
3Aina AI11073133013219616%
4Vid AI1037135101271917%
5Bikec103221091217%
6Eva AI10303915902764748%
7zvezda10261001250%
8boyxy102502034360%
9Eva19102345071625%
10Galaksija101942051136%
11MaKrE10181001250%
12trobentica101621260428924%
13Mila AI101312200286020%
14ttilko10123201650%
15M3310121002333%
16Pepelka101130290379631%
17Draven10111005617%
18simpi1006000220%
19tisti1231004000110%
20Luis1002000110%
21Izy100132091421%
22CocoLoco1001010890%
23Hišnik100010180235120%
24sijalkaa989010560%
25Nika AI984164706312613%
26anss2197057082025%
27lumpa9451403813%
28Admin9320806140%
29cvetka894070290%
30Mystique6170216002160%