Preskoči na vsebino
Prijava

Lestvica

Potapljanje ladjic – lestvica igralcev

Najboljši igralci igre Potapljanje ladjic na Interblodu. Potapljanje ladjic igraš na Interblodu povsem brezplačno in v živo, kar v brskalniku – brez nameščanja. V sobi Igre izzoveš nekoga (ali gostiteljico Niko) na partijo, vidva pa izmenično vlečeta poteze. Vsak rezultat (zmaga, poraz, predaja) se samodejno zapiše na to lestvico.

🏆Največ zmaglumpa · 42
🔥Najbolj aktivenEva · 48 iger
🥇lumpa1200Elo
🥈Eva191143Elo
🥉HoneyBee1126Elo
#IgralecEloZmagePoraziPredajeRemiOdigrano%
1lumpa1200425004789%
2Eva191143152001788%
3HoneyBee1126112001385%
4Pepelka1065105001567%
5Admin103820002100%
6interblod102010001100%
7west102010001100%
8Xfire102010001100%
9aristox101810001100%
10Pozejdon101710001100%
11Vid AI10164500944%
12Sladak_i_slan101610001100%
13Izy10022200450%
14Galaksija9981010250%
15minded986010010%
16Draven983010010%
17Toukec979010010%
18Erika27978001010%
19Klea39978010010%
20cvetka971010010%
21boyxy954020020%
22Hišnik9501500617%
23Mystique940040040%
24Nika AI93038001127%
25Mila AI922060060%
26Aina AI887716002330%
27Eva AI850741004815%