Preskoči na vsebino
Prijava

Lestvica

Šah – lestvica igralcev

Najboljši igralci igre Šah na Interblodu. Šah igraš na Interblodu povsem brezplačno in v živo, kar v brskalniku – brez nameščanja. V sobi Igre izzoveš nekoga (ali gostiteljico Niko) na partijo, vidva pa izmenično vlečeta poteze. Vsak rezultat (zmaga, poraz, predaja) se samodejno zapiše na to lestvico.

🏆Največ zmagM33 · 73
🔥Najbolj aktivenM33 · 93 iger
🥇M331193Elo
🥈west1179Elo
🥉HoneyBee1152Elo
#IgralecEloZmagePoraziPredajeRemiOdigrano%
1M3311937311099378%
2west1179255723964%
3HoneyBee1152289003776%
4sijalkaa114447111137265%
5Eva AI10681515023247%
6Vid AI10651623024139%
7LeGledam102210001100%
8yesno102210001100%
9Aina AI10162730066343%
10A_98m999000110%
11Mila AI9952600825%
12Draven988010010%
13bljat984010010%
14cvetka984010120%
15dorenn983001010%
16IgraTest983010010%
17Luis982010010%
18Pepelka98155001050%
19Eva19981010010%
20snezinka979010010%
21Xfire979010010%
22gallus978001010%
23boyxy971020350%
24Dare958011020%
25Nika AI955836085215%
26Toukec937040040%
27Admin8801811119%
28Hišnik80702800280%
29Mystique77402400240%