Preskoči na vsebino
Prijava

Lestvica

Štiri v vrsto – lestvica igralcev

Najboljši igralci igre Štiri v vrsto na Interblodu. Štiri v vrsto igraš na Interblodu povsem brezplačno in v živo, kar v brskalniku – brez nameščanja. V sobi Igre izzoveš nekoga (ali gostiteljico Niko) na partijo, vidva pa izmenično vlečeta poteze. Vsak rezultat (zmaga, poraz, predaja) se samodejno zapiše na to lestvico.

🏆Največ zmagAina · 174
🔥Najbolj aktivenAina · 216 iger
🥇Nika AI1298Elo
🥈Mila AI1239Elo
🥉Eva AI1236Elo
#IgralecEloZmagePoraziPredajeRemiOdigrano%
1Nika AI1298534015891%
2Mila AI1239332013692%
3Eva AI1236517015986%
4Hišnik1206202012387%
5Aina AI1151174410121681%
6schlauf1136912002143%
7Vid AI1130142001688%
8Angi106040004100%
9Kekec42103931820111427%
10Senca103820002100%
11Draven103559011533%
12MaKrE102010001100%
13__gpt_5e73a_a102010001100%
14__gpt_bab28_a102010001100%
15__gpt_cad79_a102010001100%
16__toutt_99cee_a102010001100%
17Pepelka10181124013631%
18Luis10141100250%
19trobentica101139011323%
20CocoLoco995010010%
21Gosti_sok995010010%
22KlepetOnja995010010%
23marko37995010010%
24interblod9941100250%
25zvezda994010010%
26gallus993010010%
27jure45993010010%
28GRDI__RACEK992010010%
29thembone990020020%
30Kristina9985010010%
31jure5000984010010%
32Xfire9821110333%
33frida981010010%
34Klea39981010010%
35__gpt_5e73a_b980001010%
36__gpt_bab28_b980001010%
37__gpt_cad79_b980001010%
38__toutt_99cee_b980010010%
39west9792310633%
40Bikec979020020%
41Dare979010010%
42M33977020020%
43nike9761200333%
44anss2196857001242%
45boyxy96711100128%
46shuttle964020020%
47Dejan44962002020%
48prismoda962020020%
49Galaksija957030030%
50Pozejdon95611000119%
51cvetka955060060%
52sijalkaa947040040%
53Izy942080080%
54Sladak_i_slan935090090%
55Aleksander47929060060%
56evelina922040040%
57HoneyBee9202267019024%
58Toukec91801000100%
59Eva19906321002413%
60Mystique884070070%
61Admin861419602914%
62Sunny55580602400240%